W Dniu Wszystkich Świętych….

Dodano 1 listopada 2015, w Życie codzienne, przez Maria Alejandra

Ten dzień to czas na zadumę, wspomnienie naszych bliskich którzy odeszli… Ja jednak osobiście nie mogę zapalić światełka na grobach moich najbliższych, więc chociaż tutaj dla moich dziadków, ukochanej mamy i moich dwóch maleńkich córeczek zapalam wirtualny znicz.

12191518_931806813553097_687705018724276563_n

The following two tabs change content below.
Otagowane:  

5 Responses to W Dniu Wszystkich Świętych….

 1. ~jotka pisze:

  Mario, przytulam Cię mocno! u mnie na stole pali się świeczka, bo podobno jedna zapalona świeca to światełko dla zabłąkanej duszyczki, żeby trafiła, gdzie trzeba….

 2. ~Ultra pisze:

  Symboliczna świeczka spełniła zadanie znicza. Jestem z Tobą. Czy dostałaś tytuł tego artykułu? Wpisz do komputera i przeczytaj. Pozdrawiam.

 3. ~Aisab pisze:

  Dziś już po WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH i po Dniu Zadusznym; wędrowałam od cmentarza do cmentarza aby zapalić znicze na grobach bliskich, ale i tak nie wszystkich; wczoraj uczestniczyłam we mszy św. odprawionej w intencji WSZYSTKICH ZMARŁYCH; dla mnie to bardzo smutne dni; pozdrawiam :)

 4. ~paczucha pisze:

  Niech świeci ono zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>